Home » BSc. Karin Martinková

Lektor a nutričný poradca

Bsc. Karin Martinková

Karin je našou novou odbornou posilou tímu. Aktuálne ukončuje svoje odborné vzdelanie na University College of London v UK pre obhájenie titulu MSc. Zaoberá sa v súčasnosti už neprehliadnuteľnou témou prepojenia medzi poruchami príjmu potravy a gastroenterológiou.

Karin bude okrem odborného dohľadu nad niektorými témami v našich kurzoch, aj stálou prispievateľkou do nášho blogu, aby sme ho udržali stále aktuálny. Oblasť jej záujmu je práve psychika, výživa a črevný mikrobióm.

Karin vyštudovala Middlesex University of London, kde sa zameriavala na neurovedy, konkrétne na prepojenie medzi rizikom depresií u adolescentov s ADHD. Ďalším krokom bolo doplniť si vzdelanie na neurogastroenterologickej klinike v Londýne.

Počas krátkeho voľna medzi skúškami si prišla do Winštitútu absolvovať aj nás kurz Poradca pre výživu.

Počas štúdia v Anglicku bola zároveň asistentom výskumu v odbore Klinickej psychológie a neurovied, ako aj Odboru športových vied a nakoniec na oddelení psychológie na Middlesex University v Londýne. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že jej zameranie nesúvisí s výživou – opak je pravdou.

Dnes vidíme stále viac súvislostí medzi stavom nášho čreva a stavom nášho psychického zdravia. A o tom nás Karin chce informovať.

Jej hlavnou témou je teda psychika a výživa, gut-brain axis, poruchy príjmu potravy, črevný mikrobióm a výživa.

Vo voľnom čase inklinuje k vareniu zdravých jedál a foodstylingu, venuje sa aj jóge, tenisu a skialpinizmu.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297