Home » Kurzy o výžive

Komplexné a krátkodobé kurzy o výžive

Ponúkane komplexné víkendové ale aj krátkodobé 1-dňové kurzy pre laikov aj budúcich poradcov výživy.

NOVINKA: KURZ ON-LINE PORADCA PRE VÝŽIVU
ak ste laik alebo ak plánujete pôsobiť v oblasti preventívnej výživy a poradenstva

Komplexný kurz ON-LINE Poradca pre výživu je plne prispôsobený modernému spôsobu vzdelávania. Tento systém vzdelávania je vysoko efektívny a plne prispôsobený vašim možnostiam. Môžete študovať kedy chcete, a koľko potrebujete. Kurz Poradca pre výživu je určený aj laikom, ktorí nechcú pracovať v oblasti poradenstva, ale o výživu sa zaujímajú.

ONLINE - KURZ PORADCA PRE VÝŽIVU
ak plánujete pôsobiť v oblasti preventívnej výživy a poradenstva

ONLINE Kurz Poradca pre výživu je jediným komplexným vzdelávacím (mimoškolským) kurzom na Slovensku s takmer 5-ročnou tradíciou. Po ukončení kurzu je každý absolvent schopný vypracovať stravovací plán pre bežného klienta a má dostatočnú argumentačnú bázu pre jeho obhajobu.

ONLINE KURZ VÝŽIVA DETÍ A ŽIEN POČAS TEHOTENSTVA A DOJčENIA
5-Týždňový špecializovaný kurz formou on-line štúdia

… alebo výživa dieťaťa začína počatím. Informácie z kurzu môžu byť prínosné pre odborníkov aj laickú verejnosť, ktorá sa zaujíma o problematiku výživy, predovšetkým pre rodičov, ktorým záleží na zdraví a stravovaní svojich detí, alebo optimalizácii stravy počas tehotenstva.

Intenzívny 6-dňový kurz
Poradca pre preventívnu výživu

Intenzívny kurz Poradca pre preventívnu výživu založený na rovnakých základoch ako 4-víkendový kurz s 5-ročnou tradíciou. Po týchto 6-tich dňoch je každý absolvent schopný vypracovať stravovací plán pre bežného klienta a má dostatočnú argumentačnú bázu pre jeho obhajobu.

N

Intenzívny kurz Poradca pre preventívnu výživu

Základy výživy a príprava na dráhu Poradcu pre výživu už za 6 intenzívnych dní

N

Ukončený skúškou a Osvedčením

Osvedčenie o ukončení po úspešnej skúške

N

Každý deň 9 hodín výuky

6 dní nabitých informáciami o výžive a poradenstve

N

Overená nutričná aplikácia Planeat v cene kurzu

Tvorba stravovacieho plánu na mieru vďaka inovatívnej aplikácii Planeat

N

InBody v cene kurzu

Meranie na InBody a interpretácia výsledkov v cene kurzu

1-dňový kurz
Výživa detí a žien počas tehotenstva a dojčenia

Informácie z kurzu môžu byť prínosné pre odborníkov aj laickú verejnosť, ktorá sa zaujíma o problematiku výživy, predovšetkým pre rodičov, ktorým záleží na zdraví a stravovaní svojich detí, alebo optimalizácii stravy počas tehotenstva.

1-dňový kurz
Športová výživa

Výkon, efektivita tréningu, dlhodobé výsledky, spaľovanie tukov, rysovanie svalov – čokoľvek je tvojim cieľom v športe, bez správnej výživy to pôjde pomalšie. Kurz je vhodný aj pre trénerov a športovcov.

1-dňový kurz
Nutričná aplikácia Planeat

Planeat je revolučná nutričná aplikácia pre odborníkov. Ide o inovatívny koncept vytvárania nutričných plánov. Vďaka Planeat dostáva odborník v krátkom čase vysoko kvalitné výstupy personalizované na mieru svojho klienta.

1-dňový kurz
Manažment obézneho klienta

Na kurze si vysvetlíme príčiny vzniku obezity, charakteristiku obézneho klienta a jeho správania, typický prístup klienta k redukcii hmotnosti, kľúčové elementy úspešného manažmentu obézneho klienta až po nastavenie stravovacieho plánu.

1-dňový kurz
Praktické zručnosti potrebné pre manažment obézneho klienta

Praktická ukážka nastavenia stravovacieho režimu obézneho klienta aj s detailným popisom know-how. Suplementácia, špecifické situácie, na čo si treba dávať pozor. Interpretácia bioimpedančného merania a stanovenie lipidového profilu.

1-dňový kurz
Základy fytoterapie

Po absolvovaní semináru budete vedieť ako pripraviť bylinkový čaj pre seba, svoje deti, rodičov alebo jeden čaj pre celú rodinu z rastlín, ktoré zvládnete sami nazbierať v horách, lese, na lúke alebo ich kúpite v lekárni.

1-dňový kurz
Analýza stravovania a suplementácia

Vďaka tomuto kurzu budete vedieť identifikovať hlavné dietetické chyby v strave vášho klienta a nastaviť mu následne optimálny model stravovania a prípadnú cielenú suplementáciu.

Ponuka workshopov

Ponuka našich workshopov

2-hodinový workshop
Ako čítať etikety

Neviete si vybrať z viacerých výrobkov ten nejlepší? Neviete, čo by ste si mali všímať na etikete produktu? Neviete, pred kterými „éčkami“ by ste sa mali mať na pozore? Doneste si akýkoľvek balený výrobok, a my vás naučíme prečítať ho!

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297