Home » Mgr. Markéta Tomanová

FARMACEUTKA A ODBORNÁ PORADKYŇA V OBLASTI ORTOMOLEKULÁRNEJ MEDICÍNY

Mgr. Markéta Tomanová

Farmaceutka a odborná poradkyňa v oblasti ortomolekulárnej medicíny s dlhoročnou praxou v odbore. Je absolventka Farmaceutickej fakulty Veterinárnej a farmaceutickej univerzity v Brne.

Už v priebehu štúdia sa začala zaoberať problematikou ortomolekulárnej medicíny, ako sú vitamíny, minerály, stopové prvky a ich pôsobenie na ľudský organizmus. Absolvovala odbornú pracovnú stáž v Mníchove, kde si prehĺbila vedomosti a získala nové skúsenosti v oblasti výroby liekových foriem, aromaterapie, fytoterapie a v neposlednom rade suplementov.

Momentálne pracuje ako farmaceutka vo Viedni, kde sa zaoberá predovšetkým odborným poradenstvom v oblasti ortomolekulárnej medicíny a jej kombináciou s liekmi. Po spolupráci s Nährstoff-Akadémiou Salzburg, kde obsolvovala odorné kurzy vo Viedni a v Grazi, získala medzinárodné uznávaný certifikát. Získané poznatky aplikuje do praxe a v danom odbore sa neustále vzdeláva.

Vo voľnom čase sa rada venuje športu, cestovanie a zdravej výžive.

Riadi sa heslom: Buď cestu nájdem, alebo si urobím vlastnú.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297