fbpx
Home » Naše kurzy » Krátkodobé kurzy o výžive

Krátkodobé kurzy výživy

Naše krátkodobé kurzy výživy sú vhodné pre doplnenie vedomostí v konkrétnej oblasti, ktorá je pre vás dôležitá.

1-dňový kurz
Výživa detí a žien počas tehotenstva a dojčenia

Informácie z kurzu môžu byť prínosné pre odborníkov aj laickú verejnosť, ktorá sa zaujíma o problematiku výživy, predovšetkým pre rodičov, ktorým záleží na zdraví a stravovaní svojich detí, alebo optimalizácii stravy počas tehotenstva.

1-dňový kurz
Športová výživa

Výkon, efektivita tréningu, dlhodobé výsledky, spaľovanie tukov, rysovanie svalov – čokoľvek je tvojim cieľom v športe, bez správnej výživy to pôjde pomalšie. Kurz je vhodný aj pre trénerov a športovcov.

1-dňový kurz
Cukor, ktorý živí a cukor, ktorý ničí

V poslednom období sa stalo manipulovanie so sacharidmi a ich vylučovanie obľúbenou metódou chudnutia. Ako sa zbaviť závislosti na sladkom, ako opatrne vylúčiť cukor zo svojej životosprávy, ako žiť zdravý sladký život vám zodpovie autorka knihy a programu “Nesladím” Angelika Kutišová

1-dňový kurz
Terapia výživou I.

Výživa, potraviny a naše zdravie spolu úzko súvisia. Plnohodnotná strava môže pôsobiť preventívne v zdraví, ale aj terapeuticky v chorobe. Prinášame cyklus seminárov o terapii výživou pri vybraných zdravotných problémoch.

1-dňový kurz
Základy fytoterapie

Po absolvovaní semináru budete vedieť ako pripraviť bylinkový čaj pre seba, svoje deti, rodičov alebo jeden čaj pre celú rodinu z rastlín, ktoré zvládnete sami nazbierať v horách, lese, na lúke alebo ich kúpite v lekárni.

1-dňový kurz
Výživové doplnky a suplementácia

Kurz o výživových doplnkoch nie je v žiadnom prípade propagáciou predaja konkrétnych doplnkov. Práve naopak – odpovedá na otázky pôvodu ochorení, dôvodov nie plne optimálneho fungovania nášho organizmu.

1-dňový kurz
Manažment obézneho dieťaťa

Na tomto školení sa dozviete: hodnotenie rastu dieťaťa, zdroje bežnej detskej obezity, chyby v detskej výžive, čo je vhodné a čo nie v stravovaní detí ale napríklad aj princípy optimálnej komunikácie deti-rodičia.

1-dňový kurz
Manažment obézneho klienta

Na kurze si vysvetlíme príčiny vzniku obezity, charakteristiku obézneho klienta a jeho správania, typický prístup klienta k redukcii hmotnosti, kľúčové elementy úspešného manažmentu obézneho klienta až po nastavenie stravovacieho plánu.

1-dňový kurz
Praktické zručnosti potrebné pre manažment obézneho klienta

Praktická ukážka nastavenia stravovacieho režimu obézneho klienta aj s detailným popisom know-how. Suplementácia, špecifické situácie, na čo si treba dávať pozor. Interpretácia bioimpedančného merania a stanovenie lipidového profilu.

1-dňový kurz
Metabolické typy

V súčasnosti je potvrdený význam biochemickej individuality človeka. Metabolická typológia umožňuje určiť rôznym typom ľudí pre nich vhodnú, špecifickú výživu na základe ich individuálnych potrieb. 

1-dňový kurz
Analýza stravovania a suplementácia

Vďaka tomuto kurzu budete vedieť identifikovať hlavné dietetické chyby v strave vášho klienta a nastaviť mu následne optimálny model stravovania a prípadnú cielenú suplementáciu.

1-dňový kurz
Nutričná aplikácia Planeat

Planeat je revolučná nutričná aplikácia pre odborníkov. Ide o inovatívny koncept vytvárania nutričných plánov. Vďaka Planeat dostáva odborník v krátkom čase vysoko kvalitné výstupy personalizované na mieru svojho klienta.

Ponuka workshopov

Ponuka našich workshopov

2-hodinový workshop
Ako čítať etikety

Neviete si vybrať z viacerých výrobkov ten nejlepší? Neviete, čo by ste si mali všímať na etikete produktu? Neviete, pred kterými „éčkami“ by ste sa mali mať na pozore? Doneste si akýkoľvek balený výrobok, a my vás naučíme prečítať ho!

5-hodinový workshop
Vytrvalostný beh - technika a manažment

Zážitkový a interaktívny workshop o behu. Workshop o behu od ultrabežkyne Angeliky Kutišovej, ktorá vám odovzdá všetky svoje skúsenosti a vedomosti. Kurz nadväzuje na autorkinu publikáciu, ktorá vychádza v júni: “Beh ťa zmení”.

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297