Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Angelika Kutišová

Lektorka a spoluautorka knihy Nesladím

Angelika Kutišová

Angelika je príkladom úspešnej absolventky našich kurzov, ktorá sa nebála vydať vlastnou cestou a odovzdávať ďalej svoje vedomosti. Je spoluautorkou knihy Nesladím, ktorá bola nominovaná v roku 2018 na knihu roka v kategórii Životný štýl.

Vyštudovala Žilinskú Univerzitu a Open University Business School a roky pôsobila v oblasti logistiky. Neskôr som pracovala ako hlavný audítor a manažér v oblasti Manažmentu kvality a reklamácií.

Rovnako ako mnohí nadšenci výživy začala dopľňať svoje vzdelanie najprv vo Winštitúte. Neskôr absolvovala akreditovaný kurz na lekárskej fakulte Kodaňskej Univerzity zameraný na diabetes. Angelika je kondičným trénerom 1. stupňa, akreditovaným Slovenskou Asociáciou kondičných trénerov a amatérskym bežcom.

Je spoluautorkou knihy Nesladím, ktorá bola nominovaná v roku 2018 na knihu roka v kategórii Životný štýl. Jej hlavnou témou je ako a prečo sa zbaviť závislosti od sladkého. Druhú svoju knihu venovala behu, vychádza v týchto dňoch s názvom “Beh Ťa Zmení”. Okrem toho je redaktorou časopisu Fit Štýl, kde píše pravidelne o behu a témy do rubriky “Do formy”.

Je spoluzakladateľkou občianskeho združenia Nesladím, o.z., ktorej hlavným poslaním je pomocou prednášok pre verejnosť šíriť osvetu o pôsobení cukru a priemyselne spracovaných produktov na telo a myseľ.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297