Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Ing. Izabela Hamranová

Lektorka, terapeutka a bývalá výskumná pracovníčka v oblasti biochémie

Ing. Izabela Hamranová

Lektorka, terapeutka a bývalá výskumná pracovníčka v oblasti biochémie. Pre prehĺbenie svojich vedomostí študovala aj psychológiu, grafológiu a Bachovu terapiu. Momentálne sa intenzívne zaoberá jogou, ajurvédou, anti-agingom a prípavou kurzov v danej oblasti.

Absolvovala štúdium Chemickej a potravinárskej technológie a súbežné pedagogické štúdium na Technickej Univerzite /v roku 1983 STU/ v Bratislave. Počas štúdia pracovala vo výskume na katedre biochémie. Už vtedy ju zaujímal vplyv potravín na biochemické pochody v tele.

Cieľavedomejšie sa začala zaujímať o výživu a alternatívne smery liečenia, keď pre opakované angíny päťročného syna dostali termín na výber jeho krčných mandlí. Keďže zastávala názor, že všetko v tele má svoj význam, termín zákroku zrušila, kúpila odšťavovač a začala obom synom masírovať plôšky nôh.

Absolvovala dvojročné dištančné štúdium psychológie a grafológie a Bachovu terapiu v Brne. Zoznámila sa s princípmi Reiky / 1999/ a kineziológie One Brain /1999/. Vedomosti o wellness získavala na akreditovaných kurzoch masáží / Škomas Bratislava 2001 a 2012 / aj z kurzov ajurvedskych masáží, aromaterapie, masáží detí a kojencov. Bowen terapiu absolvovala v 2000 v Brne a následne zorganizovala v roku 2001 prvý kurz Bowen na Slovensku. V tom období dostala ponuku od bývalého veľvyslanca Maďarska v Indii spolupracovať na propagácii ájurvédy a ájurvédskych výrobkov na Slovensku.

Väčšinu svojho profesionálneho života pracuje na manažérskych postoch obchodných spoločností, súbežne so zamestnaním pokračuje vo vzdelávaní v oblasti výživy a celkového rozvoja človeka.

Vedomosti z oblasti výživy si upevnila na ročnom štúdium v Prahe / 2005 Univerzita Nové doby -metabolické typy a fytoterapia /, na akreditovanom kurze Liečivá výživa pri poruchách tráviacej sústavy / 2010 Zvolen / a v rekvalifikačnom programe Poradca pre výživu / 2016 Welko/.

V roku 2014 absolvovala Panchakarmu v Indickej nemocnici, aby vyskúšala na sebe princípy ájurvédy. V Indii sa utvrdila, že zdravý život je hlavne o prevencii, sebapoznaní a budovaní rovnováhy vo všetkých oblastiach života. Svoje skúsenosti z nemocnice spísala v ebooku “Denník mojej detoxikácie, alebo narodeninové „znovuzrodenie“ v Indii“.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297