Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Martina Karovičová

Lektorka a budúca lekárka s neuveriteľnou schopnosťou vysvetliť princípy biochémie a metabolizmu živín

Martina Karovičová

Lektorka a budúca lekárka s neuveriteľnou schopnosťou vysvetliť princípy biochémie a metabolizmu živín. Študentov s istotou sprevádza anatómiou a fyziológiou tráviacej sústavy a nezabudne so sebou priniesť tipy na dobrú literatúru.

Martina je študentkou Lekárskej fakulty UK v Bratislave, kde sa naučila detailne porozumieť jednotlivým dejom v ľudskom tele. Výživa a celkovo zdravý životný štýl sa stali obľúbenou súčasťou jej života, ku ktorej si rada hľadá cestu formou rôznych prednášok, seminárov, kníh… Je absolventkou kurzu Poradca pre výživu v inštitúte zdravého života Welko, ktorý ponúka skvelé podklady pre ľudí, ktorí chcú výžive hlbšie rozumieť. V inštitúte zdravého života Welko absolvovala aj ďalšie špecializované kurzy.

Na medicíne dobrovoľne absolvovala predmet Výživa človeka, kde sa naučila zostaviť stravovací plán vhodný pre zdravých, ako aj pre ľudí s rôznymi stravovacími obmedzeniami. Zapojila sa do študentskej vedeckej odbornej činnosti, kde sa venovala výskumu na tému dynamiky vstrebávania rastlinnej DNA z chloroplastov do ľudskej plazmy.

Vo svojom voľnom čase sa venuje výrobe prírodnej kozmetiky, joge a ďalším cvičeniam.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297