Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Mgr. Alena Pethoová

Lektorka a nutričná špecialistka

Mgr. Alena Pethoová

Lektorka, koučka a nutričná špecialistka, pôsobí v Inštitúte od roku 2014. Mimo Inštitútu sa v súčasnosti orientuje na koučing v oblasti zdravého životného štýlu (myslenie, strava, pohyb) a poradenstvo. Je autorkou kurzov o Športovej výžive.

„Vzdelávanie, interakcia s ľuďmi, ich vedenie, či práca s nimi je pre mňa prirodzená. Aj moje štúdium bolo zamerané na pedagogickú činnosť so športovou špecializáciou a keďže šport bol mojou vášňou, tak aj vo svojej diplomovej práci som sa zamerala na meranie, skúmanie a vyhodnocovanie rýchlostných schopností.“

V oblasti športu, ako doplňujúce vzdelanie Alena absolvovala; trénersky kurz pre technicky správne posilňovanie na strojoch v posilňovni, medzinárodnú trénerskú školu SOM metódy (rysovací redukčný tréning) s medzinárodnou certifikáciou® a tiež je certifikovaná osobná trénerka pre fitnes a kulturistiku.

Isté obdobie pôsobila ako trénerka v sieti fitnescentier v Bratislave, kde viedla skupinové tréningy. Neskôr pôsobila ako trénerka funkčného kondičného tréningu, pre skupiny aj jednotlivcov.

V oblasti výživy dala svojim vedomostiam ucelenú formu aj absolvovaním Kurzu poradcu pre výživu prostredníctvom Winštitútu – ukončené skúškou a certifikátom. Absolvovala doplnkové nadstavbové kurzy Športovej výživy, Výživy tehotných a kojacich žien, či cyklus lekcií v odbore Naturopatia.

Ako lektorka sa v Inšitúte podieľa na vzdelávaní budúcich výživových poradcov aj v týchto témach: Princípy racionálneho stravovania, Alternatívne výživové smery, Športová výživa, Diéty.

Svoje portfólio rozšírila o Medzinárodne certifikovaný výcvik koučovania (BCTC – Business Coaching Trained Coach). Metóda koučovania použiteľná na biznis témy aj na životné témy.

Prispievala tiež pre magazín o zdravom životnom štýle a je súčasťou autorského kolektívu úspešnej knihy „60 dní k novej postave“. Aktuálne sa tiež v Inštitúte aktívne podieľa na príprave a vývoji online kurzov v oblasti výživy.

„Ako kouč a poradca sprevádzam ľudí, ktorí sa rozhodli ísť cestou zdravého a aktívneho životného štýlu“.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297