Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Mgr. Alena Pethoová

Lektorka a nutričná špecialistka

Mgr. Alena Pethoová

Lektorka a nutričná špecialistka, pôsobí v Inštitúte od roku 2014. Mimo Inštitútu pracuje ako športová kondičná trénerka a osobná trénerka pre fitnes a kulturistiku. Je autorkou kurzov o Športovej výžive.

Absolventka Pedagogickej fakulty so zameraním na prvý stupeň ZŠ. Pohyb ako taký považuje za absolútnu súčasť života. Dlhé roky sa venuje športu a výžive a svoje vedomosti neustále dopĺňa.

V súčasnosti pracuje aj ako športová kondičná trénerka. Absolvovala trénersky kurz pre technicky správne posilňovanie na strojoch v posilňovni a je trénerka cvičebnej metódy SOM s medzinárodnou certifikáciou ® a certifikovaná osobná trénerka pre fitnes a kulturistiku. V oblasti výživy dala svojim vedomostiam ucelenú formu aj absolvovaním Kurzu poradcu pre výživu prostredníctvom Winštitútu. Absolvovala niekoľko kurzov zameraných na Sebapoznanie, Uvedomovanie si seba samého, v rámci ktorých sa naučila kde pramenia rôzne bloky, ako ich pochopiť a následne spracovať aj prostredníctvom rôznych zaujímavých techník.

„Súhlasím s názorom, že sme aj to čo jeme. Ľudia zatvárajú oči pred pravdou z rôznych dôvodov, najčastejšie práve z pohodlnosti. V skutočnosti však vlastný výživový manažment a celkový životný štýl prináša obrovskú slobodu a pocit vlastnej hodnoty. A práve o tom to je“.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteZoznam aktuálnych termínov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116
info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297