Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Mgr. Michal Drdúl

Farmaceut a výživový poradca, spolupracovník viacerých projektov v oblasti dietológie

Mgr. Michal Drdúl

Farmaceut a výživový poradca, spolupracovník viacerých projektov v oblasti dietológie. Je zakladateľom vlastného Inštitútu Salutem, v ktorom sa špecializuje na odborné poradenstvo pri vybraných diagnózach.

Michal absolvoval magisterské štúdium na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského. Popri štúdiu spolupracoval s farmaceutickou firmou v Rakúsku a lekármi a to najmä v oblasti špecializovaných doplnkov výživy. Michal rozvíja vlastnú poradenskú činnosť v oblasti klinickej výživy a suplementačných plánov (www.saluteminstitut.sk).

Počas štúdia získal odborné vedomosti z oblasti medicíny, farmácie ako aj mnohých odvetví chémie, z ktorých sa doteraz aktívne venuje organickej chémii a biochémii. S vedeckými spolupracovníkmi na Ff UK realizuje výskumnú úlohu “Štúdium stability betablokátorov”.

O výživu sa zaujíma 4 roky, hlavne o problematiku spracovávania potravín, aditív v potravinách, výživových a potravinových doplnkov. Tieto informácie mu dali nový pohľad na stravovanie a vníma výživu ako jednu z možností prevencie mnohých chorôb. Je taktiež členom Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu.

Vo svojom voľnom čase sa venuje hudbe, ako je hra na klavír a kompozícii. Veľmi rád si prečíta zaujímavé knihy o výžive, biochémii a psychológii. Preferuje racionálne stravovanie, kde nesmie chýbať každá jedna zložka potravy prospešná pre ľudské zdravie.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteZoznam aktuálnych termínov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116
info@winstitut.sk