Home » O nás » Tím Winštitút » Bratislava » Mgr. Soňa Vizváryová

Lektor, terapeut a nutričný poradca v Biorezonančnom centre

Mgr. Soňa Vizváryová

Lektor, terapeut a nutričný poradca v Biorezonančnom centre. Vo svojej praxi využíva znalosti z fytoterapie, tradičnej čínskej medicíny, sofioterapie a modernej dietológie.

Vyštudovala pedagogickú fakultu na Trnavskej univerzite so zameraním Biológia a Výtvarná výchova. Od svojich školských čias sa zaujíma o výživu, na túto tému robila aj svoju diplomovú prácu. Aktívnejšie sa začala venovať zdravej strave, keď sa jej narodili deti a riešila ich častú chorobnosť. V tomto období ako rodina vyskúšali biorezonanciu a radikálne zmenili stravovanie. Prešli si cez makrobiotiku, vitariánstvo, vegánstvo a momentálne uprednostňujú vegetariánsku stravu obohatenú o ryby s tým, že uprednostňujú domáce potraviny.

Po absolvovaní Kurzu poradcu pre výživu organizovaného Winštitútom zistila, že každý z nás potrebuje niečo iné. Všetky vedomosti sa snaží aplikovať ako v súkromnom živote, tak aj v svojej práci, aby pomohla ľuďom pochopiť dôležitosť stravy pre kvalitu ich života. To, že sami sme zodpovední za naše zdravie a len na nás záleží ako sa oňho budeme starať.

Svoje vedomosti si neustále dopĺňa na ďalších kurzoch a seminároch. Ukončila štúdium Sofioterapie, ktorá sa zaoberá nachádzaním pravej podstaty vzniku chorôb a odhalením a pochopením všetkých vplyvov na zdravotný či psychický stav človeka. Okrem toho používa vo svojej praxi aj vedomosti z Tradičnej čínskej medicíny a Fytoterapie.

Aktuálne pôsobí ako terapeut a výživový poradca v Biorezonančnom centre. Absolvovala certifikované školenia spoločnosti Regumed – práca s biorezonančným prístrojom Bicom, diagnostika pomocou KTT sád, efektívna detoxikácia, alergie a biofyzikálne testovanie.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteZoznam aktuálnych termínov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116
info@winstitut.sk