Home » O nás » Tím Winštitút » Košice » Ing. Richard Nagy

HLAVNÝ LEKTOR KURZOV PRE košice

Ing. Richard Nagy

Ako hlavný lektor pre Košice vedie tím našich kolegov a organizuje kurzy výživy vo východnej metropole. Je zároveň lektorom a konzultantom spoločnosti Planeat. V našich kurzoch sa venuje predovšetkým nasledovným témam:

  • Metodika spracovania nutričných plánov
  • Využitie programového vybavenia na zostavenie nutričných plánov
  • Diagnostika klienta
  • Technika v praxi výživového poradcu

Richard vyštudoval odbor zdravotné inžinierstvo na Technickej univerzite v Košiciach. Väčšinu profesionálnej dráhy sa venuje oblasti výpočtovej techniky, aktuálne na pozícii špecialistu v IT firme.

Dlhé roky je veľkým nadšencom a propagátorom zdravého stravovania, ale aj využitia moderných technológií na podporu zdravého životného štýlu. V roku 2013 absolvoval kurz výživového poradcu Welko v Brne. Svoje vedomosti a skúsenosti zúročuje v kurzoch predovšetkým v témach, ktoré prepájajú svet výživy a výpočtovej techniky. Zo športových aktivít obľubuje najviac beh, cvičenie s vlastnou váhou a HIIT, pilates ale aj turistiku, ktorými kompenzuje prevažne sedavé zamestnanie.

Vo voľných chvíľach sa venuje predovšetkým štúdiu problematiky výživy, ale zaujíma ho aj história a svet vedy a techniky.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteZoznam aktuálnych termínov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116
info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297