Home » O nás » Tím Winštitút » Košice » MUDr. Ronald Pavlov

LEKÁR ŠPECIALIZUJÚCI SA NA INTERNÚ MEDICÍNU A GASTROENTEROLÓGIU

MUDr. Ronald Pavlov

Lekár špecializujúci sa na internú medicínu a gastroenterológiu využívajúci aj prístupy alternatívnej medicíny. Venuje sa zároveň konzultačným a vzdelávacím aktivitám. V našich komplexných kurzoch výživy prednáša tému Tráviaca sústava a trávenie.

Ukončil medicínske štúdium v Košiciach, po ktorom riadne nastúpil na klinickú prax. Postupne vykonal 1. a 2. atestácie z vnútorného lekárstva, následne v odbore gastroenterológia a po rokoch i v odbore všeobecné lekárstvo.

V roku 1993 bol oslovený skupinou maďarských lekárov o zapojenie sa do osvojenia si poznatkov i tzv.„alternatívnej“ medicíny. Aktívne pracuje v gastroenterologickej a internej ambulancii vrátane vykonávania endoskopických i USG vyšetrení.

Je aktívnym konzultantom v poradni pre doplnky výživy, aktívne prednáša na viacerých fórach. Roky vykonáva vyšetrenia živej kvapky krvi tmavom poli mikroskopu (metóda DFM).

Vo voľnom čase rád číta.

Kurzy lektora

Kurzy lektora

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteZoznam aktuálnych termínov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116
info@winstitut.sk