Home » Ohlasy absolventov

Ohlasy našich študentov

Kurz Poradca pre výživu

Chcem sa poďakovať za úžasný kurz plný skvelých ľudí. Tešila som sa na každú hodinu a vôbec by mi nevadilo keby kurz trval aj pol roka 🙂 Zišli sme sa super partia a rozumeli sme si. Veľmi chválim priateľský prístup všetkých vyučujúcich, cítila som sa ako s kamarátmi niekde na káve a nie v škole 🙂 Boli veľmi trpezliví aj keď sme sa niekdy až príliš veľa pýtali a niekedy možno trochu zdržovali vyučovanie 🙂 Bolo mi veľmi sympatické,že všetkých ich práca veľmi baví a asi aj preto nám to vedeli tak výborne odprezentovať. Poučné boli aj zážitky s klientmi. Určite sa ešte uvidíme na nejakom vašom kurze, plánujem sa neustále vzdelávať.

Katka Ziburová

Kurz Poradca pre výživu

Celý kurz je vedený v príjemnom, doslova rodinnom duchu, som veľmi rada, že som zvolila túto formu a nečakala na online (neosobné) kurzy, ktoré som pôvodne zvažovala.

Tiež ma milo prekvapilo zloženie lektorov, všetci ste veľmi skromní, trpezliví a pozitívne naladení. Mám z celého kurzu naozaj príjemný pocit 🙂

Dana D.

Intenzívny 6-dňový kurz Poradca pre preventívnu výživu

Ďakujem za možnosť vzdelávať sa od tak úžasného tímu akým ste Vy všetci vo Winštitúte! Týchto 6 dní som si nesmierne užila a som presvedčená že práve vďaka Barbare (Barbara Sviežená) a Miškovi (Michal Drdúl) sa pre mňa začala úplne nova etapa môjho života. Tento kurz mi dal presne to čo potrebujem aby som s istotou a nadšením v Septembri nastúpila na štúdium " MSc Eating Disorders and Clinical Nutrition" a tak sa o niečo viac priblížila k svojmu vysnenému životnému poslaniu a to pomáhat druhým cestou výživy. Navždy u mňa zostanete ako môj veľký vzor v tom čo robíte, a o čo sa usilujete. Už dlho som nestretla takých ludi ako ste Vy všetci vo Winštitúte , a to som prešla viacerými výskumníckymi centrami v Londýne. Takže naozaj klobúk dole pred Vami všetkými !!!

Karin M.

Kurz Poradca pre výživu

Barbara ma zaujala nielen po stránke teoretickej, ale aj praktickej – ocenila som, že má sama vyskúšaných niekoľko výživových smerov, pozná negatíva aj pozitíva a nepresadzuje len svoje presvedčenia. Spolupráca s ňou bola príjemná, aj na kurzoch, aj v súkromí. Veľké ďakujem dávam za to, že mi vždy zodpovedala na všetky položené otázky.

Monika Tóthová

Kurz Základy výživy

Keď som šla na tento kurz mala som mnoho nezodpovedaných otázok aj vedeckého charakteru. Po pravde som ani nečakala, že mi na ne niekto adekvátne odpovie. Barbara nielen dokázala na všetko komplexne odpovedať, ale robí to tak, že vôbec nemáte pocit, že ju obťažujete, alebo by nemala ochotu.

Má vysokú rozhľadenosť a odbornosť vo všetkom čo sa jej študenti, vrátane mňa neustále pýtali. Jej do podrobna profesionálne vypracované prednášky som hltala od A po Z.

Takto vyzerá keď človek robí prácu, ktorú miluje, má pre ňu zapálenie a vysokú odbornosť. Barbara je mojou veľkou inšpiráciou, ako byť lepšia vo svojom obore. Vážim si ju nielen pre jej múdrosť, ale aj ľudskosť.

Mirka Luberdová

Kurz Poradca pre výživu

Ísť na kurz výživy pod vedením Barbary bol jeden z najlepších krokov, ktoré som urobila. Z každej prednášky som bola unesená, nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy bude ďalšia prednáška. Každá jedna prednáška bola veľmi zaujímavá, dozvedela som sa veľa nových informácií, prednášky boli vždy na vysokej úrovni a prednesené tak, že to každý laik pochopil. Barbara je nielen vzdelaná a sčítaná po odbornej stránke, ale perfektná aj ako človek.

Ivana Krištofovičová

Kurz Poradca pre výživu

Pre všetkých, ktorí sú zmätení z rôznych protichodných informácií o výžive alebo pre tých, ktorí chcú mať základy o výžive, ktoré sa nedozvedia vcelku, pokope a nezaujato nepodporujúc produkty nejakých značiek zatiaľ inde u nás. Ďakujem veľmi pekne za to, že tento kurz je dnes už dostupný aj na Slovensku.

Oceňujem osnovy, vysokú úroveň prednášok, pripravenosť, osobné skúsenosti a cenné rady lektorov, objektívnosť v informáciách a celkovú organizáciu. A taktiež ďakujem všetkým, s ktorými som mohla tento kurz počas 6 intenzívnych víkendov absolvovať, boli ste všetci úžasní!

Tá energia a atmosféra, ktorá tam celý čas bola, bola fantastická!

Ivana Pešek

Intenzívny 6-dňový kurz Poradca pre preventívnu výživu

Ťazko hľadajú slová ako poďakovanie za to, čo mi kurz v synergii s atmosférou a všetkými ľuďmi dal. Zalieva ma neskutočný pocit vďačnosti za to všetko. Cítim sa obohatená o toľko nových a užitočných vecí. Nikdy by som neverila, že takto nádherne (plnohodnotne, odborne i ľudsky, s humorom i ústretovosťou) môže vyzerať vzdelávanie, wau!!!

Jedno obrovské ďakujem celému tímu skvelých odborníkov a úžasných ľudí zároveň.

Dúfam, že sa mi časom podarí zúčastniť sa dalších kurzov vo Vašej réžii. Moje očakávania boli prekonané vo všetkých smeroch v pozitívnom zmysle. Nikdy som si nevybrala lepší darček k narodeninám, a teda viem, co chcieť najbližšie :)))

Jana S

Kurz Poradca pre výživu

Odkedy som sa začala venovať strave, cvičeniu a neskôr aj práci osobného trénera chodila som po mnohých školeniach na Slovensku aj v Čechách a vyhľadávala odborníkov, ktorí by ma mohli niečo nové naučiť. O Barbare som sa dozvedela pár rokov dozadu od bratranca, ktorý je profesionálny športovec a svoj stravovací plán zveril práve do rúk Barbary. Nesmierne si pochvaľoval, ako mu to všetko sedí a že Barbara je jednoducho kapacita. Neskôr som sama absolvovala kurz Poradca pre výživu. Keď som potom Barbaru prvýkrát počúvala na prednáške, bolo mi jasné, že to je odborníčka, s akou som sa ešte nestretla. Neskutočne fundovane dokázala odpovedať absolútne na všetko. Od stravy, cez anatómiu, choroby… a to úplne dopodrobna. Nesmierne obdivujem ľudí, ktorí sa rozumejú tomu čo robia a Biba to robí ešte tak excelentne, že keď rozpráva o problematike jednoducho nechcete, aby prestala, pretože ste úplne uchvátený všetkými vedomosťami a informáciami, ktoré vám dáva. Som nesmierne rada, že som mala tú česť byť poslucháčkou takéhoto špičkového odborníka.

Lucia Žuffová

Kurzov a seminárov

Študentov

Lektorov

Strán štúdijných materálov

Prihláste sa na naše kurzy

Zabezpečujeme odborné portfólio, orientáciu v oblasti poradenstva, kvalitné informácie podávané vynikajúcimi lektormi a možnosť ďalšieho vzdelávania aj počas ich praxe.

Viac o WinštitúteTermíny všetkých kurzov

Welko Team Slovakia s.r.o.
Kladnianska 46, 821 05 Bratislava
IČ 50308769
DIČ 2120267116
IČ DPH SK2120267116

info@winstitut.sk

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4102 3297